Wieża widokowa z tarasem

Wybudowana w 2019 r. największa wieża widokowa w Polsce z tarasem na wysokości 89,9 metra n.p.m.

Na szczyt prowadzi 216 betonowych schodów. Samo wejście na szczyt – jest już nie lada wyczynem. Oprócz walorów zdrowotnych, można podziwiać zapierające dech w piersiach – widoki polskiego morza bałtyckiego, pływających statków i morskich kurortów.

Plac zabaw

Strefa sportu i rekreacji.

Refleksoterapia

Chodzenie na boso po różnym podłożu.

Refleksoterapia – to metoda leczniczego masażu, w której stymulowane są określone punkty i strefy odruchowe na stopach, odpowiadające poszczególnym narządom i układom ludzkiego ciała.

Refleksoterapia – to skuteczne antidotum na stres, zwalcza bóle głowy, kręgosłupa i innych części ciała. Pomaga niemal natychmiast poprawić samopoczucie, a jej systematyczne stosowanie – JAKOŚĆ ŻYCIA.

Malownicza droga do najstarszych dębów (Warcisław 640 lat i Bolesław 800 lat)

Atrakcje turystyczne wpisane na listę pomników przyrody, polecane turystom kochającym długie spacery i wycieczki rowerowe.

COROCZNE MIĘDZYNARODOWE FESTIWALE BALONÓW PASAŻERSKICH

OFERTA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

a. coroczne festiwale balonów pasażerskich i latawców

b. wystawy okolicznościowe i stałe

c. place zabaw i boiska do gier

d. miejsca na ogniska i pikniki

e. ścieżki rowerowe

Minipark Linowy dla Dzieci

Na miejscu mała gastronomia

KLUB CAMPERPARK KUKINKA

Camper Park Kukinka stwarza możliwość korzystania z tego wyjątkowego jak na skalę Polski miejsca, z jego walorów przyrodniczych, zdrowotnych w prostym całorocznym systemie abonamentowym. Abonament jest swoistym paszportem umożliwiającym wstęp do teren Camper Parku Kukinka tylko i wyłącznie osobom z wykupionym całorocznym abonamentem i wraz z możliowością korzystania z jego wszelkich atrakcji. Tzw paszport „KUKINKOWY” to MONETA NUMIZMAT zaprojektowany przez znanego i uznanego projektanta Jana Bogusława Pruchniewicza.

MONETA NUMIZMAT Kukinki została wybita w limitowanej ilości 10 000 sztuk przez Mennicę Polską a każda MONETA posiada certyfikat pochodzenia. Numizmat Kukinki poza oczywistą możliwością wstępu na teren Camper Parku Kukinka ma wiele dodatkowych zalet:

  • Wzrost wartości kolekcjonerskiej
  • Seria monet limitowana tylko 10 000 sztuk
  • Walory estetyczne – dzieło sztuki

Nabywca – MONETY NUMIZMATU Park Kukinka stanowiącego jednocześnie Indywidualną Kartę Członkowską umożliwiającą wstęp na teren Parku otrzymują z datą ważności 24 m-cy, liczoną od dnia pierwszej rejestracji. Datą rejestracji jest data pierwszego wstępu na teren Parku Kukinka. Nabywca numizmatu otrzymuje również:

  • 8% stałego rabatu na wszystkie usługi w Parku w dacie ważności Indywidualnej Karty Członkowskiej

Cena MONETY/NUMIZMATU stanowiącego zarazem Indywidualną Kartę Członkowską wynosi 1200,00 zł Brutto

Usługa zimowania i parking

CAMPER PARK KUKINKA oferuje dla Państwa usługę zimowania kamperów, przyczep kempingowych, motorówek, jachtów oraz innego sprzętu w namiotach, wiatach lub halach parkingowych.

Namioty, hale i wiaty znajdują się na terenie CAMPER PARKU. Dzięki temu rozwiązaniu mają Państwo pewność, że Wasz pojazd jest bezpieczny i zabezpieczony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Podczas postoju umożliwiamy podłączenie podłączenie do prądu oraz wietrzenie, mycie i czyszczenie pojazdu.

Usługa przechowania dostępna cały rok w cenie 150 zł netto za miesiąc postoju.

Międzynarodowy Zlot Bałtycki "Baltic Rally 2023" w Polsce

Walory turystyczne, komunikacyjne, i jakość miejsca była decydującym czynnikiem przyznania przez Polską Federację Campingu i Caravaningu firmie GRANT S.A zorganizowania w dniach 21-09-2023 do 24-09-2023 Międzynarodowego Zlotu Bałtyckiego „Baltic Rallyt 2023”.

Wszelkie informacje dotyczące zlotu będą umieszczane na naszej strony oraz na stronie internetowej Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu.

Oferta